Visszavágott a Linz - szoros mérkőzésen kapott ki az Alba Volán

Visszavágott a Liwest Black Wings Linz az Alba Volán SC-nek. Az Erste Bank Liga 26. fordulójában az osztrák városban randevúztak a felek, s érthetően felszívta magát a Linz a Fehérváron vasárnap elszenvedett 3-0-s vereség után. A még mindig Énekes Lajos által irányított fehérváriak az első harmadban kiegyenlített csatát vívtak a Black Wings-szel. A második játékrészben aztán Purdie szerzett vezetést a hazaiaknak, majd a 38. percben Severson növelte a Linz előnyét. A 39. percben Vaszjunyin Artyom volt eredményes, így a Linz 2-1-es győzelemmel tartotta otthont a két pontot. EHC Liwest BW Linz - Alba Volán SC 2-1 (0-0, 2-1, 0-0)
2007.11.28. 00:19 |
Visszavágott a Liwest Black Wings Linz az Alba Volán SC-nek. Az Erste Bank Liga 26. fordulójában az osztrák városban randevúztak a felek, s érthetően felszívta magát a Linz a Fehérváron vasárnap elszenvedett 3-0-s vereség után.

A még mindig Énekes Lajos által irányított fehérváriak az első harmadban kiegyenlített csatát vívtak a Black Wings-szel, gól nélkül zárult az első harmad. A második játékrészben aztán Purdie szerzett vezetést a hazaiaknak, majd a 38. percben a frissen igazolt kanadai Severson növelte a Linz előnyét kettőre. A 39. minutumban aztán gyorsan jött a válasz: Sofron passzából Vaszjunyin Artyom volt eredményes. A szoros összecsapás záró harmada nem hozott újabb találatot, így a Linz 2-1-es győzelemmel tartotta otthont a két pontot.

EHC Liwest BW Linz - Alba Volán SC 2-1 (0-0, 2-1, 0-0)