Zágrábban most erősebbek voltak a Medvék a Volánnál

Huszonnyolcadik szezonbéli bajnokiján először nem tudott gólt ütni a Sapa Fehérvár AV19. Pedig a házigazda Medvescsak ezt megelőzően negatív szériában volt, de fegyelmezett játékkal nem engedett sikerélményt a fehérváriaknak. Az első harmadban még állta a horvát rohamokat Adam Munro, pedig húsz lövés is ment a kapujára - a másodikban már találtak is a hazaiak. A Volán vereségével hatodik helyen áll a nagyon kiegyenlített mezőnyben az EBEL tabelláján.
2012.12.09. 21:27 |

Egy harmadon át nem esett gól a Medvescsak Zagreb - Sapa Fehérvár AV19 mérkőzésen, pedig próbálkoztak rendesen a horvátok. 20-2 volt a kapuralövési arány, ez még három emberelőnyükkel együtt is hatalmas különbség - gólokban azonban csak a második játékrészben mutatkozott meg. Ekkor kettőt is ütöttek a hazaiak, így hiába lett mezőnyben kiegyenlítettebb a játék. Sofronék hiába próbálkoztak bármivel, ez a meccs a szezonban első "nullázásként" kerül be a históriába, ráadásul a harmadik harmadban kaptak még egy gólt. Valami vigaszt jelenthet, hogy a táblázaton előttük álló Villach és a mögöttük kapaszkodó Linz is kikapott, így most hatodikok a fehérváriak.
Medvescsak Zagreb - Sapa Fehérvár AV19 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)