A bécsi Delfin Kupán fehérvári delfinesek is remekeltek

Idén már 14. alkalommal rendezték meg Bécsben a nagy mezőnyt felvonultató utánpótlás úszóversenyt, a nemzetközi Delfin Kupát. Az osztrák csapatok mellett magyar, szlovák és lengyel egyesületek versenyzői vettek részt az eseményen. Összesen 19 csapat hozta el legjobb utánpótlás versenyzőit, köztük a fehérvári Delfin SE, amely szép eredményekkel zárta a seregszemlét.
2014.10.21. 12:21 |
Idén már 14. alkalommal rendezték meg Bécsben a nagy mezőnyt felvonultató utánpótlás úszóversenyt, a nemzetközi Delfin Kupát.  Az osztrák csapatok mellett magyar, szlovák és lengyel egyesületek versenyzői vettek részt az eseményen. Összesen 19 csapat hozta el legjobb utánpótlás versenyzőit, köztük a fehérvári Delfin SE, amely szép eredményekkel zárta a seregszemlét.
A versenyen (hivatalosan:14. Internationalen Simmeringer Delphincup der Kinderklasse)
a Székesfehérvári Delfin Sportegyesület legkisebb úszói 11 éremmel gazdagították a saját és az egyesület érem gyűjteményét. Összesen egy arany, két ezüst, és nyolc bronzérem volt a termés.
Kasó Bence (a fenti képen) nagyszerű sikert ért el, mivel korcsoportjában a ” legeredményesebb versenyzői” címet nyerte el , természetesen a legjobbnak járó kupával.
Érmes pozícióban zárt még Zsiga Annamária,Csóka Csenge, Szabó-Kiss Zétény, Magyar Szabolcs, Fekete Bertalan.