A helyosztókat játsszák le hétfőn a II. korcsoportos foci diákolimpián

Március 9-én, hétfő délután 14 órakor kezdődik a 2014/2015. tanévi Városi II. korcsoportos fiú kispályás foci diákolimpiai bajnokság döntője és helyosztó mérkőzései. A programon a Tóváros, a Teleki, a Felsőváros, a Hétvezér, a Vörösmarty és a Németh László Általános Iskola fiataljai lépnek pályára. A Sóstói Stadion fedett műfüves csarnokában játsszák le valamennyi mérkőzést.
2015.03.05. 12:10 |
 Már a döntő, illetve a helyosztó találkozókat játsszák le jövő hétfő délután a II. korcsoportos fiú kispályás foci diákolimpiai bajnokságban. A fináléba vezető úton mind a hat csoportban a csapatok körmérkőzést vívtak egymással, majd a csoportok első és második helyezettjei bejutottak a legjobb tizenkét csapat közé. A második fordulóban egy keresztmérkőzést vívtak a legjobb hat közé jutásért. A harmadik fordulóban 1-1 mérkőzés a legjobb háromba jutásról döntött. Végül a legjobb három csapat az 1-3. helyért, míg a 3. forduló 3 vesztese a 4-6. helyért játszik a helyosztó napon. A döntő 16 órakor kezdőd ünnepélyes díjátadóján Mészáros Attila alpolgármester, Disztl László a Videoton FC Utánpótlás vezetője, Szabó József a Videoton FC legtöbb gólt elérő játékosa és Magony Tamás a Polgármesteri Hivatal Civil, Ifjúsági és Sportiroda sportmunkatársa is részt vesz. A végső győztes csapat kupát kap, míg az 1-3. helyezett csapat éremdíjazásban részesül.

4. forduló Döntők
(Videoton Labdarúgó Műfüves Fedett Csarnokában)
2015. március 09. (hétfő) 14.00 (Helyosztók) Játékidő: 2 x 12 perc (közte 3 perc szünettel)

1. pálya (1-3 helyért, körmérkőzés)