A Péccsel játszik a Magyar Kupa negyeddöntőjében a Videoton

A Sport Televízió adásában kisorsolták a labdarúgó Magyar Kupa négy közé jutásért zajló párharcait. A bajnoki listavezető Videoton a Pécsi MFC-vel játszik jövő márciusban, a továbbjutás két mérkőzésen dől el. Az legjobb nyolc között az ágakat is kisorsolták, így már tudható, hogy ha bejut a négy közé a Vidi, akkor a Gyirmót-Újpest párharc győztesével találkozik a döntőbe jutásért.
2014.11.10. 09:13 |
A Diósgyőr kiverésével eddigi legnehezebb feladatát teljesítette a Magyar Kupában a Vidi, a nyolc között elvileg könnyebb ellenfél jutott Joan Carillo csapatának. A Pécs botladozik a bajnokságban, tizennégy forduló után 14. helyen áll, és a két csapat pécsi bajnokiját is simán nyerte a listavezető Videoton (2-0). Így mindenképpen a fehérváriak a párharc esélyesei. Az első mérkőzést a kiírás szerint 2015. március 4-én játsszák, a Vidi a pályaválasztó, visszavágó Pécsen, április 1-én. A további párok: Gyirmót-Újpest, Kisvárda-Szolnok, FTC - Csákvár.

Továbbjutás esetén a Videoton a Gyirmót-Újpest meccsek továbbjutójával találkozik a kupa elődöntőjében.