A Székesfehérvár Rallye lett 2016 legjobb prológja

A 2016-os Országos Rallye Bajnokság legjobb prológja lett a júliusi Székesfehérvár Rallye. A prológ régóta vágyott helyszínen volt, ahova több ezren látogattak ki: a résztvevők a Palotai út négy és hatsávos területén tekinthették meg a látványos programot, amelyen az egész mezőny megmutatta magát.
2017.01.25. 14:42 |
A városi prológgal kezdődött el a Székesfehérvár Rallye 2016. A magyar bajnokság ötödik futama ezúttal is számos izgalmas és látványos pillanatot ígért. A prológon a nézők, a drukkerek közel kerülhettek a versenyautókhoz és a versenyzőkhöz is. Az elmúlt esztendőben régóta vágyott helyszínen volt a prológ: a versenynapot megelőzően a Palotai út négy és hatsávos területén tekinthették meg a kilátogatók a látványos programot, amelyen az egész mezőny megmutatta magát, emellett további látványosságok is várták az érdeklődőket. Extra programként a drift szakágas Zángó család, illetve a rallycross bajnokságból három fiatal versenyző mutatta meg képességeit nagy kategóriás autóikkal. Az eseményen több ezren vettek részt.