Aranycsapatok az Ifj. Ocskay Gábor Akadémiáról

Két korosztályban is bajnok lett a fehérvári hokiakadémia csapata. Az ifik a Vasas ellen nyertek a döntő ötödik mérkőzésén, hosszabbításban ütött góllal. Az U-20-as együttes pedig hazai pályán nyert a MAC ellen, soraiban több, már a felnőttek között is edződött fiatallal, így szintén megszerezte az aranyérmet, a junior EBEL-trófea mellé.
2015.04.02. 12:54 |

Az ificsapat a döntő negyedik mérkőzésén hazai pályán kikapott a Vasastól, így a fővárosban kellett dönteni a bajnoki címről. Izgalmas, de nem gólgazdag meccsen 1-1 lett a rendes játékidő, a hosszabbításban pedig a fehérváriaknak sikerült beütni a győztes gólt. Kiss P. és Horváth volt eredményes a meccsen, amely után aranyérem került KÓger István játékosai nyakába.
A juniorok a MAC Budapest ellen a fehérvári jégcsarnokban húzhatták be a bajnoki címhez szükséges győzelmet, de ezért nagyon meg kellett dolgozni. Két harmd után még 1-1-re álltak a felek, a hajrá szerencsére a mieinknek sikerült jobban, akik végül Szabó Pál Krisztián kettő, Vincze és Szabó Dániel egy-egy találatával 4-2-re nyertek, és az EBYSL aranyérme után a magyar bajnoki címet is megszerezték.