Bécsben szenvedett vereséget a Sapa Fehérvár AV19

Vendégként négygólos vereséget szenvedett a Vienna Capitals csapatától a Sapa Fehérvár AV19 együttese a jégkorong osztrák liga vasárnapi játéknapján. Az első harmad után még a Volán vezetett, a második harmadot azonban már három góllal nyerte a Capitals. A mérkőzés áramszünet miatt többször félbeszakadt. Vienna Capitals (osztrák)-Sapa Fehérvár AV19 7-3 (1-2, 4-1, 2-0)
2010.10.18. 09:35 |

Vienna Capitals (osztrák)-Sapa Fehérvár AV19 7-3 (1-2, 4-1, 2-0)

Az első gólt ugyan a hazaiak ütötték, a szünetig azonban Nathan Martz és Ladányi Balázs jóvoltából fordított a magyar alakulat. A második szakasz viszont már egyértelmű bécsi fölényt hozott, a fehérváriak közül csupán Vas Márton talált a kapuba, később pedig ez már egyetlen vendégjátékosnak sem sikerült.