December végén ismét Diadora kupa a VOK-ban

Öt éve zsúfolt nézőtér, profi és amatőr játékosok, érdekesebbnél érdekesebb gálamérkőzések, egy vadonatúj játék a DIADORA jóvoltából és egy fantasztikus meglepetés a zárónapon. 800.000.- Ft értékű Diadora sportszerek a díjazottaknak, "Vidi szurkoló vagyok" pályázat eredményhirdetés és még sok minden más várja az érdeklődőket karácsony és szilveszter között a Videoton Oktatási Központban. Akik mindemellett a játékkal is megpróbálkoznak, azok számára már megnyílt a lehetőség a nevezés leadására!

Székesfehérvár, Berényi út 101.
Verseny időpontja: 2004. december 28-29-30.
Versenybizottság: Császár István, Horváth Győző, Kuti Tamás
Verseny lebonyolítása: A torna 40 x 22 m-es játéktéren, 3 x 2 m-es kapukkal, oldalpalánkkal lesz lebonyolítva. Csapatok maximum 12 főből állhatnak (5 + 1; 6 cserejátékos). A résztvevő csapatok létszámát 32-ben maximalizáljuk. A benevezett csapatok előbb csoport, majd a továbbjutók (a csoportok 1-2 helyezettjei) egyenes kiesés rendszerben játszanak.

Vereség 0 pont

Az egyenes kieséses mérkőzéseken döntetlennél büntetőkkel döntik el a csapatok a továbbjutást (5-5).
A büntetőket a 12 benevezett játékos közül felváltva az előzetesen kijelölt 5 fő végezheti el!
Játékidő: 2 x 13 perc.

Egyéb tudnivalók:
 Minden csapatnak az első mérkőzés megkezdéséig le kell adnia a benevezett játékosok névsorát a versenybizottságnak, melyen a továbbiakban változtatni nem lehet. A mérkőzésen csak a benevezett játékosok vehetnek részt.

Egy játékos csak egy csapatban szerepelhet. Attól a csapattól, amelyikben jogosulatlanul szerepelt, annyiszor 3 pontot vonunk le, ahányszor játszott a játékos.

Igazolásul valamilyen fényképes igazolvány szükséges. Ennek hiányában nem lehet a tornán játszani. A csapatok egységes, számozott szerelésben kötelesek játszani!

A mérkőzéseken 2 perc, 5 perc és végleges kiállítás alkalmazható. A kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem szerepelhet, további büntetéséről a versenybizottság dönt! A Tornán mindenféle becsúszó szerelés tilos, 2 perces kiállítással büntetendő aki vét a szabály ellen. A játékvezetők a palánkra lökést kiállítással büntetik!

Hazaadás vonatkozásában a nagypályás szabályok a mérvadók. Oldalról kézzel és lábbal is játékba hozható a labda. Szabadrúgásnál, oldalról berúgásnál 5 m-re kell állni a letett labdától. Óvás a mérkőzés alatt, vagy a mérkőzés befejezése után 5 percig jelenthető be. Ez idő alatt a csapat tagjainak a Versenybizottság rendelkezésére kell állniuk igazolás ellenőrzésére.
Óvási díj: 5.000,-Ft (A csapatok nem kapják vissza semmi esetben!)

A versenyről a 06-20/480-2148; a 06-70/248-2552-es telefonszámokon lehet információ kérni.
 A verseny díjazása: a verseny összdíjazása 800.000,-Ft!
 A díjazottak DIADORA sportfelszereléseket, kupákat nyernek!