Fehérvári szurkolók nyerték a Drukkerkocsma Magyar és Nemzetközi Topik Kosárlabda Tornát

Kilencedik alkalommal rendezték meg a Drukkerkocsma Magyar és Nemzetközi Topik Kosárlabda Tornát, melyen az NBI-es csapatok szurkolói mérkőztek meg egymással. Az idei helyszín Dombóvár volt. A három napos torna célja eldönteni melyik kosárlabda csapat szurkolói művelik jobban a kosárlabdát, amelyhez a topicban olyan jól értenek. Az izgalmas tornán végül a székesfehérvári szurkolók diadalmaskodtak, a döntőben 51-46 arányban legyőzve a Falco csapatát.
2010.08.02. 08:16 |

Végeredmény:
1. Öltönyház (Székesfehérvár)
2. Falco-Parádéééé??? (Szombathely)
3. Zsebe-Egyetem (Körmend)
4. Voltunk, vagyunk, leszünk? (Dombóvár)
5. Atomic Boy's (Paks)
6. Szolnoki Galaktikussokk (Szolnok)
7. Csak azért is P(álinka) V(odka) S(ör) K(isfröccs) (Pécs)
8. Capricorns (Kecskemét)
9. Oki-csóki vörösrókák (Kaposvár)

Legjobb topicos: Lánczos Sándor (Albacomp)

All Star Csapat: Tóth Róbert (Körmend), Lánczos Sándor (Albacomp), Kalmár Bálint (Falco), Novák Tibor (Falco), Orbán Zsolt (Albacomp)

Topic Torna legnagyobb arcai: Móczán Zoltán, Honhalmi Péter, Berta Botond