Holtversenyes izgalmak az ARAK AKTIV Zentai úti fordulójában

4. forduló: Zentai Úti Általános Iskola. Aki figyelemmel követi az ARAK AKTIV idei versenyeit az már megszokhatta, hogy minden helyszínen "kicsit" megmozdul az iskola. Az 1-6 évfolyamok presztízs csatái bizony komoly hanggal járnak, amit az egész iskolában hallani lehet. Hihetetlenül szoros, kiegyenlített küzdelmeket vívtak a Zentaisok. A sportszerűség azonban itt is jelen volt az eredményhirdetés utáni kézfogásokban.

2014.03.06. 09:43 |
Két alkalommal, a 2. és 3. évfolyamon is holtversenyt hozott a gátfutás, magasugrás, kislabda-hajítás, és távolba ugrások versenyszámokból álló AKTIV iskolai forduló a Zentaiban. Mindkétszer egy extra versenyszám döntött a továbbjutásról. Nem csoda, hogy a végig izgalmas feladatok alatt mindenki tombolt. A győztesek ott lehetnek a városi döntőben, ahol hasonló izgalmak várhatók.