Idén is a Heraklész nyerte a Május 1. Görhoki Kupát

Idén már 11. alkalommal rendezte meg a Május 1. Görhoki Kupa a Fehérvári Görkorcsolya Club SE a Bregyó Sportcentrum görhoki pályáján. Idén négy fehérvári csapat nevezett a kupára: Aszfaltbetyárok, Gördögök, Jim Beam Cola és a Heraklész. A csapatok körmérkőzéssel döntötték el a helyezések sorsát, a kupát végül a tavalyi évhez hasonlóan,a magabiztosan játszó és jó erőkből álló Heráklész csapata nyerte.
2010.05.11. 08:39 |

1.Heraklész
2.Aszfaltbetyárok
3.Jim Beam Cola
4.Gördögök

A kupán jó teljesítményt nyújtott a 13 éves fennállással büszkélkedhető Aszfaltbetyárok csapata,akik eddig minden Május 1. kupán részt vettek ismét 2. helyezést értek el. A másik nagy múltú fehérvári görhoki csapat,a Gördögök rendszeresen az első három helyezés valamelyikét szerezték meg. A kupa gólkirálya Sofron István lett a Jim Beam Cola csapatából.