Interliga: Volán siker a magyar rangadón

Volán sikerrel zárult a jégkorong Euroliga magyar rangadója: a fehérvári gárda remek hajrával - az utolsó harmadban hármat vágott a Volán - 6-5-re győzött Dunaújvárosban, így megerősítette második helyét a tabellán. Ez volt a székesfehérvári gárda kilencedik győzelme ebben a kiírásban, míg a DAC kilencedik vereségét szenvedte el. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy újra nem kapott játékengedélyt Ocskay Gábor, miután újabb vizsgálaton esett át a Sportkórházban. A szívproblémákkal kezelt játékos megpróbáltatásai tehát nem értek véget, holott hetekkel ezelőtt úgy tűnt, folytathatja az aktív versenysportot.

2004.12.18. 09:34 |

Jégkorong Interliga:
DAC-Invitel-Alba Volán-FeVita 5-6 (2-2, 1-1, 2-3)
Gól: Borsos 2, Vass, Tokaji, Peterdi, illetve Kovács, Kiss G. 2-2, Rusznyak, Kangyal.

Az állás: 1. Jesenice 16 mérkőzés/47 pont, 2. Alba Volán 17/27, 3. Dunaújváros 16/23, 4. Olimpija 17/22, 5. Slavija 16/20, 6. Medvescak 16/9