Kétgólos Videoton győzelem a Pápa ellen

A 11. percben Quintero labdavesztése után Nemanja Nikolics lódult meg a jobb oldalon beadását követően pedig Alves lőtt 8 méterről a bal alsó sarokba. Az 55. percben Polonkai Attila ugratta ki remek labdával Nikolicsot, aki egy pattanás után 12 méterről a kapuba bombázott. Videoton FC-Lombard Pápa Termál FC 2-0 (1-0)
2010.03.13. 21:34 |

A hajrában kilenc emberre fogyatkoztak a vendégek, előbb Dlusztus Imre kapta meg a második sárga lapját, majd a rendes játékidő hosszabbításában a nigériai Abwót állította ki könyöklésért Fábián Mihály játékvezető. Az eredmény azonban már nem változott, a Videoton 2-0-ra győzött és a 18. fordulót követően is megőrzi vezető helyét.