Kispesten is folytatta veretlenségi sorozatát a Vidi

Négy veretlenül megvívott bajnoki után Kispesten is győzni tudott a Videoton. A Honvéd ellen Juhász és Géresi góljaira csupán Lanzafame szerencsés góljával érkezett válasz, Henning Berg együttese így 2-1-re nyert az OTP Bank Liga 11. fordulójában a Honvéd vendégeként. A Videoton FC ezzel a sikerrel megőrizte helyét a bajnokság élmezőnyében.
2016.09.24. 20:11 |
A Kovácsik - Nego, Vinícius, Fiola, Stopira - Hadzic (Pátkai 69.), Juhász, Varga - Lazovics - Feczesin, Géresi összetételű Videoton az első félórában kiegyenlített meccset vívott a Honvéddal, a gólcsendet végül egy pontrúgás törte meg a fehérváriak jóvoltából. A 34. percben Lazovics végzett el egy szögletet, a sarokrúgás után Juhász 6 méterről fejelt a kispestiek kapujába, 0-1. A Honvéd még az első félidőben, annak is az utolsó percében egyenlített, a 45. minutumban Lanzafame fejes a kapufáról Nego hátára, majd onnan a gólvonal mögé pattant. Fordulás után gyorsan dűlőre vitte a Vidi, Géresi jobb külsővel nagy gólt lőtt a kispestiek kapujába. A hazaiak erejéből nem futotta újabb egyenlítésre, a Videoton így 2-1-re nyert, megerősítve helyét a dobogón.