Lenullázta a Villachot a Volán – újabb fehérvári győzelem az osztrák ligában

Folytatta jó sorozatát a Hydro Fehérvár AV19 az ICE League-ben, a Villach ellen zsinórban negyedik találkozóját nyerte meg a gárda.
Hydro Fehérvár AV19 – Villach 2–0 (1–0, 1–0, 0–0)
2024.10.22. 21:27 |

Az osztrák hokiligában jelenleg harmadik helyen álló Hydro Fehérvár AV19 a tizenegyedik Villach gárdáját fogadta nemzeti ünnepünk előestéjén.

A Volán három nyert meccs után várta az összecsapást. Alig telt el két perc a meccsből, és Tim Campbell középről bombájával megszerezte a vezetést a Volán. A folytatásban Hári Janosék előtt is adódott lehetőség a gólszerzésre, de Rasmus Reijola kapusnak is akadt dolga, az első szünetre 1–0-s fehérvári előnnyel vonultak a csapatok.

A második harmad 12. percében a Fehérvár negyedik sora duplázta meg a hazai előnyt, Magosi Bálint vágott Lamoureux kapujába egy kipattanót, 2–0!

A záró húsz percben sem dőlhetett hátra a Volán, a Villach egy percig sem adta fel, a hajrára még a kapusukat is levitték a vendégek. De ez sem segített, Rasmus Reijola szezonbeli második kapott gól nélküli meccsét hozta le a Volánban