-
Ifjú matekosok
Két székesfehérvári kisdiák is nagy sikerrel szerepelt a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén. A második évfolyamosok között a vörösmartys Hiller Zétény lett a legjobb, azaz az első helyezett, a hétvezéres Gróf-Gombás Nándor pedig ötödik helyen végzett.
2025.04.25. -
Történelmi séta a Belvárosban
Folytatódnak a Siklósi Gyula Várostörténeti Kutatóközpont városismereti sétái. A hat részből álló sorozat sétáin az érdeklődők megismerhetik Székesfehérvár történetének jelentős emlékeit és nevezetes helyszíneit. 2025. április 30-án a korai királyi vár és palota emlékeit, a négykaréjos Szent Péter templom helyszínét és a Szent István Székesegyházat keresik fel az érdeklődők.
2025.04.25. -
Középkori fegyverek
A középkori fegyverekkel, sőt azok használatával is megismerkedhetünk április 27-én, vasárnap a Béla út melletti füves területen, ahol a Fejér Baranta Hagyományőrző Sportegyesület várja az érdeklődőket.
2025.04.25. -
Palánta- és növénybörze
Palánta- és növénybörzét rendeznek április 26-án, szombaton 09.30 és 11.30 óra között a Gárdonyi Géza Művelődési Házban. A programon lehet vásárolni és csereberélni is.
2025.04.25.
A Karosi Júlia Quartet Gershwin-estje az Öreghegyi Közösségi Házban
Május 3-án, pénteken lesz a Karosi Júlia Quartet „Love Is Here to Stay” című Gershwin-estje az Öreghegyi Közösségi Házban. A 18 órakor kezdődő koncerten Karosi Júlia (ének), Tálas Áron (zongora), Bögöthy Ádám (nagybőgő) és Varga Bendegúz (dob) zenél. A belépő 1000 forint.
2019.05.03. 09:02 |
