Magabiztos győzelmet aratott a Fehérép-Alcoa FKC

A női kézilabda NB1 20. fordulójában az újonc, és a bajnokság nem éppen legacélosabb alakulatát fogadta a Fehérép-Alcoa FKC. A fehérváriak az első félidőben még gyengén védekeztek az Óbudai Goldberger ellen, így a szünetben csak három gól volt a hazaiak előnye, majd a második játékrészben már hengereltek a fehérváriak. A tizenkét-gólos győzelemből Balogh 9, Tápai és Vaszari 8, Mayer 7 góllal vette ki részét. FEHÉRÉP-ALCOA FKC–ÓBUDAI GOLDBERGER SE 37–25 (20–17)
2008.05.10. 23:23 |

FEHÉRÉP-ALCOA FKC–ÓBUDAI GOLDBERGER SE 37–25 (20–17)

Székesfehérvár, 750 néző
 Vezette: B. Pech, Vágvölgyi

FEHÉRÉP ALCOA: FEKETE – TÁPAI SZ. 8, Triscsuk 2, VASZARI 8, Bernataviciute 2 (1), Vijunaité, BALOGH 9 (1). Cs: MAYER 7, Emberovics 1. Edző: Vura József

GOLDBERGER: Gridnyeva – SZÛCS V. 7 (2), Rummer 3, GRÁNER 7, Tápai A. 2, Huszák 2, Korgyuk 1. Cs: Lehel, Selenka 1, Németh N., Forgács, Várkonyi 2. Edző: Ökrös Csaba

Az eredmény alakulása. 10. p.: 7–5. 19. p.: 14–9. 24. p.: 15–13. 36. p.: 22–20. 53. p.: 31–22
 Kiállítások: 2, ill. 4 perc
 Hétméteresek: 4/2, ill. 2/2