Megint botlott az Albacomp, veszélyben az alapszakasz-elsőség

Már nem az Albacomp az egyeduralkodó a kosárlabda NB1 alapszakaszának tabelláján. Az üldöző Pécs legyőzte a Körmendet, és beérte az ismét elbukó fehérváriakat. Az Albacomp a Dombóvár együttesét fogadta az ARÉV-csarnokban, és nagyon fájó vereséget szenvedett. Az első félidő szoros játéka után a harmadik negyedben állva hagyta ellenfelét a vendég, és ezzel okozott meglepetést Székesfehérváron.  ALBACOMP–PLANET LEASING DOMBÓVÁR KC 80–92 (21–23, 19–16, 17–30, 23–23)

2009.04.11. 23:40 |

ALBACOMP–PLANET LEASING DOMBÓVÁR KC 80–92 (21–23, 19–16, 17–30, 23–23)

Székesfehérvár, 2000 néző.
 V: Bognár, Pálla, Török

ALBACOMP: Simon 4, Doyne 13/6, Bell 15/9, Morrison 16, RADOVICS 18. Cs: Hanga 5, Soós 5/3, Góbi 4. Edző: Peresztegi Nagy Ákos

DOMBÓVÁR: ADAMS 24/15, LEGRANGE 9, Clark 6, BÓDI 15/6, DILL 21/9, . Cs: Szőke 12/6, Deák 5/3, Balogh. Edző: Bálind József

Az eredmény alakulása. 7. p.: 8–15, 8. p.: 15–16. 12. p.: 24–25. 15. p.: 35–25. 18. p.: 37–37. 26. p.: 47–55. 33. p.: 61–73. 37. p.: 72–83

Kipontozódott: Bódi (35. p.)