Megszorongatták Krajcsák Márkot Fehérváron

A fallabdasport lassan "örökös" magyar bajnoka, az itthon tizenkét éve veretlen Krajcsák Márk is indult az első alkalommal kiírt Hollander Kupa profi és amatőr versenyen hétvégén. A papírforma nem borult, de a döntőben csak óriási csatában győzött az egyik trónkövetelő, Farkas Balázs ellen. Színvonalas meccseket hozott a fehérvári torna.
2015.06.08. 15:21 |
Krajcsák (a fenti képen balra) a verseny előtt elmondta,a  nemzetközi rutin is sokat segíti a hazai ellenfelekkel szemben, de persze előbb-utóbb az ő nyerő szériája is megszakad. Nos, a Hollander 2000 Kft Kupa döntőjében a fiatal Farkas Balázs ellen rendesen meg kellett izzadnia a győzelemért. Végül 3:2-re verte legjobb ellenfelét a pénzdíjas versenyen, malyhez hasonlóan rangos eseményt ebben a sportágban Fehérváron régen nem rendeztek. A harmadik helyet Püski Lénárd szerezte meg, a bronzmeccsen Sebők Benedeket verve 3:1-re.
A nem igazolt versenyzők tornája is nagyon izgalmas, érzelmektől fűtött, kiélezett csatákat hozott. Ez végül a fiatal Varga Gábor győzelmével zárult. Egy mindvégig kiélezett mérkőzésen 2:1 arányban győzte le Palluch Pétert. Harmadikként Molnár Balázs végzett ki nagy küzdelemben nyert Alain Zoile ellen.