Megvédte bajnoki címét az Albacomp U20-as csapata

Az Albacomp-Balogh 2000 sikerét hozta a fiú U20-as korosztály hétvégi négyes döntője, miután a tornát megrendező székesfehérvári csapat küzdemes mérkőzésen 85-74-re intézte el a fináléban az Atomerőmű SE együttesét és így megnyerte a bajnokság küzdelmeit. A kilenc pontos hátrányról fordító Albacomp legjobbja a felnőttcsapatban is szereplő Madár Attila volt, aki öt hárompontossal és összesen 24 egységgel terhelte meg a paksi vendégcsapat gyűrűjét amellett, hogy leszedett 9 lepattanót, valamint kiosztott 4 gólpasszt.
2010.06.06. 07:50 |

Albacomp-Balogh 2000-Atomerőmű SE 85-74 (17-25, 22-18, 25-10, 21-21)

A győzelemmel megvédte bajnoki címét az Albacomp U20-as csapata, miután a döntőben 85-74 arányban győzte le az Atomerőmű csapatát. Jól kezdtek a paksiak, már nyolc ponttal is vezettek az első negyed végén, de Kertész és Somogyfoki kiváló játékával sikerül négy pontra felzárkóznia a mieinknek. A második félidőben Madár András kosaraival és nagyszerű gólpasszaival kilenc pontos vezetést szereztek a fiúk. A végjátékban már nem volt kérdés, hogy újra bajnok lesz az Albacomp U20-as csapata.