Négy érmet szerzett a fehérvári Marosán Anita a Nyílt Stílus Karate Európa Bajnokságon

Marosán Anita négy érmet szerzett az ötödik Nyílt Stílus Karate Európa Bajnokságon tegnap a Fonyódi Városi Sportcsarnokban. A küzdelmekben tíz ország kétszáz versenyzője vett részt. Köztük volt a fehérvári lány is, aki nem kis meglepetést okozott. A 16-17 éves korosztályban az általa bemutatott formagyakorlattal ezüstérmet szerzett, míg a küzdelmekkel a dobogó legfelső fokára állhatott.
2010.07.26. 08:14 |

A versenyző nagyon jól teljesített a 18-21 éves korosztály kategóriájában is, ahol bronzérmet, és aranyérmet is szerzett. Így Marosán Anita összesen két aranyéremmel, egy ezüsttel és egy bronzzal érkezhetett haza Fehérvárra, s ezzel a Teleki Gimnázium fiatal tanulója az erős emberek élharcosa lett.