-
Rájátszásban az Alba!
Az alapszakasz utolsó fordulójában a PVSK-Veolia otthonában lépett parkettre az Alba Fehérvár és létfontosságú volt a győzelem, hiszen csak így élt tovább a remény arra, hogy elérje a csapat a rájátszást. Ehhez a győzelem mellett szükség volt arra is, hogy az NKA Universitas Pécs, Körmend, Sopron hármasból valamelyik csapat veszítsen, és ez az utóbbi esetben teljesült is. PVSK-Veolia - Alba Fehérvár 88-97 (22-28,21-24,17-23,28-22)
2025.04.12. -
Remekeltek a súlyemelők
A sororoksári sportcsarnokban rendezték a Súlyemelő Iskolás Országos Bajnokságot, ahol az ország fiataljai mutathaták be 2 fogásnemben - szakítás, lökés, az erejüket. A Fehérvár Rugby Clubot 4 versenyző képviselte.
2025.04.12. -
21 éves az ARAK AKTIV
Immár 21. alkalommal rendezte meg az ARAK AKTIV atlétikai versenyt az Alba Regia Atlétikai Klub Székesfehérváron. Az Alba Regia Sportcsarnokban a fehérvári általános iskolák 1-3. évfolyamos válogatott csapatai csaptak össze négy versenyszámban.
2025.04.11. -
Sikeres volt a Jégmadár Kupa
Véget ért a X. alkalommal megrendezett Jégmadár Kupa, amely nem csak a műkorcsolya szerelmeseinek okozott felejthetetlen pillanatokat. A fehérvári versenyzők sem panaszkodhatnak, hiszen kategóriánként több első helyezést is elhoztak a fiatal korisok.
2025.04.08.
November 21-én lesz az első meccs az új Sóstói Stadionban, három rangadó még idén!

November 21-től kezdődően ismét székesfehérvári otthonában, az új Sóstói Stadionban játssza hazai bajnoki mérkőzéseit a MOL Vidi FC. A nyitómérkőzésen Székesfehérvár Önkormányzatának szervezésében megnyitóünnepség is várja a szurkolókat, melynek részleteiről hamarosan tájékoztatást tesznek közzé. A stadion kapui 16:30-kor nyitnak.
A 2018-as év három bajnoki mérkőzésére (Újpest, Honvéd, Ferencváros) a klub mini-bérletet ad ki: a bérlettulajdonosok a három mérkőzést mindössze 2 mérkőzés áráért tekinthetik meg, érdemes tehát mini-bérletet váltani!
A hátralévő három idei bajnoki mérkőzésre szóló mini-bérletek elővásárlási időszaka november 12-én kezdődik és november 15-ig tart. Ezen időszak alatt kizárólag mini-bérlet vásárlására van lehetőség, jegyvásárlásra nincs. A tavaszi idényre 2019-ben lehet majd bérletet vásárolni.
Fontos, hogy mini-bérleteket kizárólag az A1, A3, C1, C2, C3, C4, C5, D1, D2, D3, D4, D5 és RBD szektorokba tudnak vásárolni, a többi szektorba egyelőre csak jegyvásárlásra lesz lehetőség.
A jegy-és bérletvásárlásról, árakról részletes tájékoztató olvasható a MOL Vidi honlapján.