Országos atlétikai sikert ért el az István Király Általános Iskola diákja

Egy hete zajlottak az országos korosztályos döntők több futószámban, ahol egy székesfehérvári diák is kiemelkedő sikert ért el. Szabó Dániel, az István Király Általános Iskola tanulója a 60 méteres távon első helyen végzett, és már egy nemzetközi versenyre készül. A most kezdődő nyári szünetben Dani folytatja az edzéseket, hiszen tagja annak a keretnek, amelyik egy nagy nemzetközi utánpótlás versenyre utazik majd.
2010.06.15. 14:55 |

Országos korosztályos bajnoki címet ért el Szabó Dániel, az István Király Általános Iskola 6. a. osztályos tanulója. A 60 méteres távon végzett első helyen, összetettben pedig harmadik lett. A fehérvári diák nagy erőbedobással készült a versenyre és örül a sikeres szereplésnek.

Az ARAK versenyzőjének a mostani nem az első sikeres szereplése, hiszen februárban a Fejér Megyei Atlétikai Szövetség által rendezett serdülő regionális versenyen is három aranyérmet (60 m és 300 m síkfutás, valamint távolugrás) szerzett.