Ötöt rúgott a Vidi, Ivanovszki góllal mutatkozott be

Akárcsak két éve, idén is alsóbb osztályú spanyol együttessel játszotta első edzőmérkőzését a Malaga közelében táborozó Videoton. A San Pedro ellen magabiztosan nyertek a piros-kékek, 5-1 lett a vége. A két félidőben két különböző összeállítást küldött pályára Joan Carillo. Bemutatkoztak az új igazolások is, a francia balhátvéd Maréval, és a macedón csatár, Ivanovszki - utóbbi megszerezte első gólját a Vidi színeiben.
2015.01.25. 21:21 |

Pajovics - Heffler, Juhász, Chakla, Szolnoki - Trebotic, Simon - Álvarez, Ivanovszki, Pajac - Feczesin összeállításban kezdett a Videoton, amely az első félidőben Trebotic góljával szerzett vezetést. A spanyol egyenlítést követően Ivanovszki labdaszerzése és gólja állította vissza a fehérvári előnyt, 2-1-gyel adta át helyét a Vidi kezdőcsapata a második félidőre érkezőnek.
Ekkor a Horváth - Brachi, Vinícius, Fejes, Maréval - Sándor, Kocsis - Gyurcsó, Kovács, Oliveira - Nikolics csapat volt a pályán fehérvári színekben. Gyurcsó kétszer, Nikolics egyszer volt eredményes, és több helyzetet is kihagyott a Vidi. Legközelebb jóval nehezebb ellenfél vár Joan Carillo csapatára, csütörtökön a TSV 1860 Münchennel játszik, másnap pedig hazatér az edzőtáborból.