Parádés Alba Volán - FeVita győzelem a Magyar Kupa döntőjében

A Magyar Kupa dunaújvárosi döntőjét fölényesen nyerték a kék-fehérek a DAC-Invitel ellen! Parádés első két harmadot produkáltak Palkovicsék, és az ötgólos különbség egyáltalán nem mondható túlzottnak. A fehérváriak a szezon legjobb játékát nyújtották a hatvan perc során. Szuper Levente a hazaiak ketrecében teljesen kiszolgáltatottan állta a fehérvári rohamokat. Nem vitte le őt a negyedik bekapott gól után a DAC svéd mestere, így aztán nem lehetett azon csodálkozni, hogy az ötödik Volán gólban már vastagon benne volt. DAC Invitel-Alba Volán-FeVita 1-6 (0-2),(0-3), (1-1)
2004.11.28. 11:38 |

A Magyar Kupa dunaújvárosi döntőjét fölényesen nyerték a kék-fehérek a DAC-Invitel ellen! Parádés első két harmadot produkáltak Palkovicsék, és az ötgólos különbség egyáltalán nem mondható túlzottnak. A fehérváriak a szezon legjobb játékát nyújtották a hatvan perc során. DAC Invitel-Alba Volán-FeVita 1-6 (0-2),(0-3), (1-1)

Jól kezdett a fehérvári gárda, és két komoly újvárosi védelmi megingást kihasználva magabiztos vezetéssel zárta az első harmadot.
 A második húsz perc is a kék-fehérekről szólt, a hátsó alakzat Budaival az élen ragyogóan zárt, míg a Volán minden támadása életveszélyt jelentett. Szuper Levente a hazaiak ketrecében teljesen kiszolgáltatottan állta a fehérvári rohamokat. Nem vitte le őt a negyedik bekapott gól után a DAC svéd mestere, így aztán nem lehetett azon csodálkozni, hogy az ötödik Volán gólban már vastagon benne volt.
 A záró harmadban a "Fehérvári Ördögök" magabiztosan őrizték tetemes előnyüket, és kupadöntőkön ritkán látható nagy különbséggel zsebelték be a győzelmet.

(foto: albavolanfevita.hu)