Ping-pong - Fehérvári szondis siker az NBI-ben

Hétvégén zajlott az asztalitenisz NBI nyugati csoportjának hatodik fordulója, melyben a Honvéd Szondi SE a Harkány SE-t látta vendégül. A párosok még kiegyenlített küzdelmet mutattak, sőt még a 3:1-es játszma arány is megegyezett. Az 1:1-es állás után fej fej mellett haladtak ez egyesületek a pontszerzésben, aztán 5:4 már a Szondi vezetett, s végül 11:7 lett a végeredmény.
2010.11.08. 07:55 |

A vendégeknél 3 nyert játszmával Pintér László bizonyult a legjobbnak, a mieink közül dr. Volsik Tibor mindegyik mérkőzését megnyerte taktikusan küzdve, Domokos Győző 3, Slett József 2, Szabó Attila pedig 1 győzelmet hozott. A bajnokságban jelenleg a harmadik helyen áll a csapat. "Ennek a győzelemnek igazán akkor lesz értéke, ha a szerdai KSI elleni meccsen legalább pontot tudunk szerezni." - mondta Volsik János edző.