Pontot szerzett Bécsben a Sapa Fehérvár

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság 27. fordulójában a Sapa Fehérvár AV 19 az utolsó harmadban 2-1-ről fordított a Vienna otthonában. A hazaiak azonban hét perccel a vége előtt döntetlenre mentették a meccset, majd a hosszabbításban Peter Casparsson góljával 4–3-ra nyertek. Vienna Capitals (osztrák) - Sapa Fehérvár AV19 4-3 (2-1, 0-0, 1-2, 1-0) - hosszabbítás után.
2009.11.30. 07:56 |
Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság  27. fordulójában a Sapa Fehérvár AV 19 az utolsó harmadban 2-1-ről fordított a Vienna otthonában. A hazaiak azonban hét perccel a vége előtt döntetlenre mentették a meccset, majd a hosszabbításban Peter Casparsson góljával 4–3-ra nyertek. Vienna Capitals (osztrák) - Sapa Fehérvár AV19 4-3 (2-1, 0-0, 1-2, 1-0) - hosszabbítás után.

VIENNA CAPITALS–SAPA FEHÉRVÁR AV 19 4–3 (2–1, 0–0, 1–2, 1–0) – h. u.
Bécs, 3150 néző. Vezette: Trilar, Erd, Hütter (mindhárom szlovén)

VIENNA: Cassivi – Bjornlie, Werenka, Lebeau, Gratton, F. Bouchard – Kranjc, Riener, Nageler, M. Rodman, Ofner – Casparsson, Schweda, Tropper, Selmser, Teppert – L. Draschkowitz, C. Draschkowitz

FEHÉRVÁR: Hetényi – Horváth A., Tokaji, Mihály Á., Fekete, Kovács Cs. – Bornhammar, Alen, Ladányi, Vas M., Vaszjunyin – Ackeström, Jobb, Palkovics, Martz, Vas J. – Ondrejcík, Sofron, Nagy G., Kóger, Benk

Gólok. 1:01: Mihály Á. (Kovács Cs., 0–1). 1:52: M. Rodman (Kranjc, Selmser – emberelőny, 1–1). 12:22: Werenka (Bjornlie, Lebeau – ee., 2–1). 42:20: Alen (Nagy G., Ladányi, 2–2). 43:21: Martz (Alen, 2–3). 53:55: Selmser (Casparsson, Kranjc, 3–3). 64:49: Casparsson (Gratton, Lebeau, 4–3)