Pontot szerzett Salzburgban a Sapa Fehérvár AV19

Büntetőkkel maradt alul vasárnap a Sapa Fehérvár AV19 Salzburgban, az osztrák jégkorongligában. A hazai vezetés után a fehérváriak Vaszjunyin Artyom és Sofron István révén a harmadik harmadban fordítottak, a salzburgiak azonban az 58.percben döntetlenre mentették a mérkőzést. A hosszabbításban nem esett gól, a szétlövésben pedig a vendéglátók voltak pontosabbak.
 Red Bull Salzburg (osztrák) - Sapa Fehérvár Av19 3-2 (1-0, 0-0, 1-2, 0-0, 1-0) - büntetőkkel
2010.10.10. 20:45 |

Red Bull Salzburg - Sapa Fehérvár AV19 3-2 (0-0, 0-0, 1-2, 0-0, 1-0)
Salzburg, 2000 néző, vezette: Bogen, Mathis, Poslesnik.

Salzburg: Divis - Lynch, Heshka, Regier, Duncan, Welser, Trattnig, Lakos, Pewal, Koch, Latusa, Heinrich, Abid, Maier, Bois, Aubin, Fischer, Mühlstein, Unterweger, Brucker, Hofer. Vezetőedző: Pierre Pagé.

Sapa Fehérvár: Hetényi - Tokaji, Maklári, Sofron, Vas M., Ladányi, Ackeström, Orbán, Palkovics, Holéczy, Fekete, Durco, Jobb, Helyi, Nagy, Benk, Fodor, Vaszjunyin. Vezetőedző: Ulf Weinstock.