Puskás Suzuki Kupa - a Budapest Honvéd nyerte a tornát

A tavaly döntős Budapest Honvéd nyerte meg hétfőn a Puskás Suzuki Kupa nemzetközi utánpótlás labdarúgótornát, miután a székesfehérvári fináléban 2-0-ra legyőzte a görög Panathinaikoszt. A harmadik helyet a 2008-ban diadalmaskodott Real Madrid szerezte meg, amely a bronzmeccsen ugyancsak 2-0-ra bizonyult jobbnak a címvédő Ferencvárosnál. Az öregfiúk tornát a Puskás Akadémia csapata nyerte, ebben játszik Orbán Viktor is.
2010.04.05. 19:38 |

Délelőtt, a kupa helyosztóit megelőzően öregfiúk tornát is rendeztek. Ezen pályára lépett az újságíró-válogatott, a Magyar Suzuki Rt. csapata, a 25 éve UEFA Kupa-döntőt játszott Videoton, valamint a Puskás Akadémia együttese, amelyben Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke, az akadémia alapítója is szerepelt. A fináléban az Akadémia együttese 1-0-ra verte a suzukis alakulatot. Az akadémia alapítója szerint jó kezekben van a magyar utánpótlás, már csak a versenyképességet kell fejleszteni.