Remekeltek Tatabányán a Hunyadi DSE atlétái

Nagyüzem volt a Hunyadi DSE atlétái számára az elmúlt hétvége. A serdülők szombaton, Tatabányán, a Serdülő OB-n versenyeztek, ahol a 14 éves serdülő fiúk között, 5000m gyaloglásban Balogh Ákos egyéni csúccsal a 2. helyen ért célba. A hasonló korú lányoknál Nagy Szabaina 3000m-en szintén egyéni csúccsal 3. lett. A 13 éveseknél 3 km-en Kecskés Csilla 5., Vincze Zoltán 7. helyen ért célba.
2010.09.29. 08:12 |

A nagy menetelés vasárnap folytatódott, amikor Budapesten a 25. Kaiser's Plus Maratonon, amely egyben a Magyar Köztársaság 2010. évi Maraton Országos Bajnoksága is volt, ahol szintén indultak a Hunyadi atlétái. Az eredmények itt sem maradtak el, hiszen a női csapat Schlauszky Csilla, Kukucska Zita, és Meggyesi Nóra összeállításban 4. lettek a csapatversenyben. A siker értékét növeli, hogy mindannyian életük első maratonját teljesítették. A férfiak hasonló számában az egyéni csúcsokat futó Kukucska Gergely, Papp Dénes, Bicskei Balázs összeállítású hármas a jónak mondható 6. helyet szerezte meg a csapatversenyben. És hogy mennyire fontos a hunyadisok számára a csapatépítés, közben volt idejük és energiájuk arra, hogy a Lecsófesztiválon egy kiváló csapatot alkotva ugyanilyen minőségű lecsót főzve érezzék jól magukat szombaton.