Szurkolói információk a Pécs elleni szerdai Magyar Kupa negyeddöntőre

A Magyar Kupa negyed- döntőjének első mérkőzését hazai környezetben, Székes- fehérváron játssza le a Videoton FC a PMFC-Matias ellen, március 4-én, szerdán este. A Sóstói Stadion kapui 17 órakor nyitnak szerdán, a találkozó pedig 18 órakor kezdődik, a bérletek érvényesek lesznek. A jegyek a bajnoki jegyárakhoz képest fél áron kaphatók az összecsapásra.
2015.03.03. 10:20 |
A Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzését hazai környezetben, Székesfehérváron játssza le a Videoton FC a PMFC-Matias ellen, március 4-én, szerdán este. A Sóstói Stadion kapui 17 órakor nyitnak szerdán, a találkozó pedig 18 órakor kezdődik, a bérletek érvényesek lesznek. A jegyek a bajnoki jegyárakhoz képest fél áron kaphatók az összecsapásra.
 A Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzését Székesfehérváron játssza a PMFC-Matias ellen a Videoton FC. A baranyai csapat a Szászvári SE-t (3-0), a SZEOL SC-t (4-1), a Kozármislenyt (5-0) és a DVSC-TEVA-t (1-0) búcsúztatta az első négy fordulóban, míg a Vidi a Testvériség SE (7-0), a Kunszállás (8-0), a Szigetszentmiklós (2-1) és a DVTK (2-1) gárdáin túljutva került a legjobb nyolc közé.
Ettől a körtől kezdve már oda-visszavágós rendszerben játszanak a csapatok, a párosítás második meccse április 1-én lesz Pécsen. A továbbjutó az Újpest - Gyirmót csata győztesével találkozik az elődöntőben.
 A szerdai első mérkőzés 18 órakor kezdődik a Sóstói Stadionban, a jegypénztárak és a kapuk 17 órakor nyitnak. A bérletek érvényesek a találkozóra, szurkolói buszok azonban ezúttal nem közlekednek a városban.
 Ahogy a fenti táblázatban látszik, a 14 éven aluli gyermekeknek ingyenes a belépés a hazai szektorokba, de 0 forintos jegyet nekik is kötelező váltani a jegypénztáraknál!

Jegyértékesítési helyszínek
- Sóstói Stadion: (Csíkvári út 10.)
Külső 2/A pénztár: a mérkőzés előtt egy órával
- VidiShop: (Piac tér 4.): hétköznap: 9:30-17:00 (ebédszünet:12:30-13:00)
- Auchan: minden nap: 08.00-20.00 a vevőszolgálati pultnál
- Tourinform iroda: Székesfehérvár, Városház tér, Hiemer-ház, hétköznap: 9:00 – 18:00

Szezonbérlet
A Videoton FC - PMFC-Matias Magyar Kupa-mérkőzés előtt a 2A jegypénztárnál lehetőség lesz a szezonbérlet kiváltására is!
A mérkőzéssel kapcsolatos további részletes információ a Videoton FC hivatalos honlapján olvasható.