Újabb Alcoa siker - öt meccsből négy győzelem

Az első félidő feléig vezetett a Dunaújváros, onnan azonban a fehérvári lányoké volt a meccs és hatalmas feltámadással feledtette álmos kezdését az Alcoa FKC RightPhone. A fehérváriak a Dunaújváros elleni rangadón 13-1-es sorozattal fordították meg a mérkőzést, és a második félidőben végig vezetve 32-27-re diadalmaskodtak a szomszédvárak összecsapásán. Az FKC ötödik meccsén negyedik győzelmét aratta.
Alcoa FKC RightPhone – Dunaújváros-REK 32-27 (20-13)
2010.10.03. 09:55 |

Köfém Sportcsarnok, 800 néző
Vezette: Ágnecz, Sípos

FKC: Szikora, Trimmel, Cziráky (kapusok), Vincze 10, Tilinger 7 (4), Vashchuk 4, Azari 3, Trishchuk 3, A. Amorim 2, Horváth 2, Turcsányi 1. Vezetőedző: Mihály Attila.
Dunaújváros: Víg, Pisák (kapusok), Radulovics 15 (7), Ferling 4, Balogh 3, Gáspár 3, Erdősi 1, Nagy I. 1, Jókai, Sári, Takács D., Velky. Vezetőedző: Kiss Szilárd.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-3, 10. perc: 4-8, 15. perc: 7-11, 20. perc: 13-11, 25. perc: 16-12; 35. perc: 24-16, 40. perc: 24-20, 45. perc: 27-21, 50. perc: 30-23, 55. perc: 31-23.