Újabb ötgólos vereséget szenvedett az Alba Volán

Az Erste Bank Eishockey Liga soros fordulójában a Pasut Villach vendégeként korcsolyázott jégre az Alba Volán SC. A fehérváriak hullámzó teljesítményt nyújtanak az utóbbi mérkőzéseken, idegenben már harmadszor kapott öt gólt a kék-fehér együttes. Az első harmadban Kaspitz góljára Kovács még tudott válaszolni, de a folytatásban eldöntötte a meccset a Villach. EC VSV – Alba Volán SC 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)
2008.10.13. 09:04 |

EC VSV - Alba Volán 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)

Villach, 3200 néző, vezette: Cervenak, Rambausek, Riener.

EC VSV: Prohaska - Oraze, Sandrock, T. Raffl, Mapletoft, Ferland, Kromp, Pfeffer, Petrik, Cavanaugh, Peintner, Elick, Scoville, Kristler, Kaspitz, Lanzinger, Bacher, Zorec, Toff, M. Raffl, B. Petrik. Vezetőedző: Larry Huras.

Alba Volán: Szuper - Byström, Horváth, Palkovics, Ocskay, Fekete, Bonni, Forsyth, Sofron, Martz, Kovács, Ondrejcik, Jobb, Hegyi, Nagy, Vaszjunyin, Fodor, Alanen, Yli-Junnila, Benk. Vezetőedző: Ted Sator.

Gól: Kovács