Zsinórban öt mérkőzés óta hibátlan a Fehérvár Futsal

Továbbra is hibátlan teljesítménnyel menetel ebben a naptári évben a Fehérvár Futsal együttese. Béres Zoltánék az NBII. Nyugati csoportjának 18. fordulójában a tabella kilencedik helyén álló Törökbálintot győzték le idegenben 10-7re. A gólzáporos találkozón Balogh László remekelt, ugyanis négyszer zörgette meg a hazaiak hálóját. Győzelmével a Fehérvár Futsal együttese feljött a nyolcadikról a hatodik helyre a bajnokság tabelláján.
2014.02.01. 20:17 |

Kitűnő előzményekkel várhatta a pénteki esti összecsapást az NBII. Nyugati csoportjának 18. fordulójában a Fehérvár Futsal csapata. Kovács Norberték az elmúlt időszakban zsinórban négyszer is diadalmaskodtak, így az ötödik sikerért utaztak Törökbálintra. A mérkőzést azonban a hazaiak kezdték, jobban, akik Fehér Gábor góljával már a harmadik percben megszerezték a vezetést. A pillanatnyi sokkból azonban hamar magához tértek a fehérvári futsalosok, akik az első negyedórában négy gólt is berámoltak. A szünetre ezt követően 6-2-es fehérvári előnnyel vonulhattak a csapatok.

A fordulás után a vendégek taktikus és eredményes játékának köszönhetően a Törökbálint megközelíteni sem tudta a Fehérvár Futsal gárdáját. Balogh László ráadásul négy találattal a mezőny legjobbjává nőtte ki magát. Teljesen megérdemelt sikerével a Fehérvár Futsal immáron öt meccs óta hibátlan, és két helyet előreugorva, 29 pontjával hatodik a tabellán. Legközelebb a negyedik helyen tanyázó Cső-Montage BFC-Újbudához látogatnak Béres Zoltánék.

Törökbálinti FPSE – Fehérvár Futsal 7-10 (2-6)
Gólszerző: Fehér Gábor (3., 33., 39.), Bolla Ferenc (15., 24., 39.), Lakatos Roland (28.) illetve Balogh László (4., 14., 28., 39.), Tóth Róbert (6., 13.), Kéri Péter (17.), Tanárki Mihály (19.), Béres Zoltán (26.), Domján Norbert (38.)