Az FC Fehérvár II. is továbbjutott a Magyar Kupában

Szerdán az FC Fehérvár Magyar Kupában érdekelt másik együttese, a Csucsánszky Zoltán által dirigált FCF II az NBIII Bakony csoportjának listavezetőjét, a Veszprémet fogadta Sóstói Stadionban. A hazaiak a Halasi - Nagy Tamás, Vaszicsku, Bencze, Farkas Viktor - Csurka, Kovács, Hegybányai - Molnár, Gyurcsó, Lelkes összeállításban léptek pályára.
2008.09.24. 22:19 |

Az NBIII-as csapat jogán induló U19-es alakulat végig uralta a játékot, és a 25. percben Csurka góljával szerzett vezetést. A 38. minutumban Farkas indításával Lelkes lépett ki, és nem hibázott, 2-0.

A második félidőben kihasználva egy védelmi hibát Lelkes Péter találata már háromgólos előnyt jelentett. A veszprémiek hiába próbálkoztak, nem tudták bevenni Halasi kapuját, míg a kegyelemdöfést a 90. percben Gyurcsó adta meg, beállította a 4-0-s végeredményt.

Győzelmével az FC Fehérvár II. is a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé jutott.