Az FC Fehérvár várhatja kedvezőbb helyzetből a Ligakupa visszavágóját

A székesfehérvári visszavágóra maradt a döntés a labdarúgó Ligakupa negyeddöntőjében. Az FC Fehérvár Miskolcon, a Diósgyőri VTK otthonában vendégeskedett a párharc első összecsapásán, és irányított ugyan, valamint közelebb állt a győzelemhez, de csak gólnélküli döntetlenre végzett. DIÓSGYÕRI VTK–FC FEHÉRVÁR 0–0
2009.03.03. 21:55 |

A DVTK kezdett aktívabban, majd Varga István együttese alakított ki több helyzetet, melyek rendre kimaradtak. A Vidi csapata megsínylette a Liga-csatát, hiszen Farkas, Radovic, és Polonkai is térdsérülést szenvedett. A visszavágót március 25.-én rendezik a Sóstói Stadionban.

DIÓSGYÕRI VTK–FC FEHÉRVÁR 0–0

Miskolc, Diósgyőri Stadion, 800 néző
 V.: Takács (L. Tóth, Varga).

Diósgyőri VTK: Köteles – Bokros, Viskovic, Milicic, Gohér – Kamber, Takács – Homma, Stanic, Szabó V. – Tóth M. Vezetőedző: Gálhidi György.

FC Fehérvár: Sebők – Lázár, Radovics, Horváth G., Mohl – Nagy D., Farkas B., Sifter, Polonkai – Sitku, Pavlicic. Vezetőedző: Varga István.

Csere: Polonkai helyett Szakály D. a 31., Horváth G. helyett Koller a 46., Sitku helyett Máté a 46., Farkas B. helyett Elek Á. a 46., Takács helyett Búrány a 60., Stanic helyett Pelecaci a 60., Homma helyett Lipusz a 63., Tóth M. helyett Szélpál a 63., Kamber helyett Ahodikpe a 86. percben.

Sárga lap: Pavlicic a 21., Kamber a 41., Sifter az 51., Elek a 81., Szélpál a 83. percben.