Az új vezetővel sem megy az Albacompnak

Az új szakmai igazgatóval, Peter Stahlal sem állt talpra az utóbbi hónapokban bukdácsoló, és már az alapszakasz éléről is lecsúszó Albacomp. A fehérváriak a rájátszásba igyekvő Falco otthonában vendégeskedtek. Az Alba kezdett jobban, de a szombathelyiek hamar fordítottak. A második negyedben elhúzott a hazai csapat, amit a következőben megpróbált egalizálni a vendég, de nem sikerült. A hajrát a Falco bírta jobban, és hétpontos győzelmet aratott.
2009.04.15. 22:06 |

Az Albacomp az utolsó alapszakaszbeli mérkőzés előtt a harmadik.

FALCO-SZOVA KC-SZOMBATHELY–ALBACOMP 100–93 (28–29, 31–17, 18–27, 23–20)

Szombathely, 2200 néző.
 V: Benczur, Hegedűs, Győrffy

SZOMBATHELY: KÁLMÁN 17/3, HUDSON 22/12, Csirics 11, PERINCIC 16/3, HORVÁTH Z. 17. Csere: VRSALJKO 14, Pankár 3/3, Lakatos, Vida M.

ALBACOMP: Simon B. 6, Doyne 10/3, RADOVICS 23/3, BELL 17/3, MORRISON 23. Csere: HANGA 11, Soós 2, Góbi 1, Keller

Az eredmény alakulása. 3. p.: 6–6. 6. p.: 17–13. 13. p.: 32–37. 16. p.: 50–40. 22. p.: 61–56. 26. p.: 65–67. 32. p.: 83–74. 37. p.: 97–87
 Kipontozódott: Horváth Z. (38. p.)