Bírói segédlettel győzte le a ZTE az FC Fehérvárt

A labdarúgó Soproni Liga 11. fordulójában az FC Fehérvár a Zalaegerszeg vendégeként lépett pályára. Az edzőváltáson átesett ZTE némi bírói segédlettel otthon tartotta a pontokat. Az immár Csank János vezette zalaiak 2-0-ra nyertek úgy, hogy a 61. perctől a Vidi emberhátrányban futballozott. Zalaegerszegi TE – FC Fehérvár 2-0 (1-0)

2008.10.19. 12:06 |

Zalaegerszegi TE – FC Fehérvár 2-0 (1-0)

A zalaegerszegiek első góljukat a 21. percben szerezték, a végeredményt Waltner állította be a 90. percben büntetőből. A fehérváriak a 61. perctől emberhátrányban játszottak, miután a játékvezető Goran Vujovicnak felmutatta második sárgalapját. A Vidi 10 emberrel is próbálkozott, küzdött, de ezúttal nem sikerült gólt szerezni.
 Az FC Fehérvár szakami stábja mérkőzés után még a helyszínen megtekintette a találkozó televíziós felvételét, melyen a fehérváriak szerint jól látható, hogy a biró három sorsdöntő szituációban is a vendégek kárára tévedett. A 42. percben Vujovic találata nem volt lesgól, a montenegrói támadó egyébként ezután az eset után kapta meg első sárgalapját… A másodiknál a 61. percben Vujovic szabályosan szerelte Kocsárdit, a játékvezető mégis kiállította. A mérkőzés hajrájában pedig Milan Pavlicicet a 16-oson belül lerántották, de a játékvezető nem állította meg a játékot, az ellentámadásból pedig jogos 11-est harcolt ki a ZTE.