Büntetőkkel nem megy a Volánnak

Az Erste Bank Eishockey Liga soros fordulójában a listavezető Acroni Jesenice otthonába látogatott az Alba Volán SC jégkorong csapata. A fehérváriak ponttal tértek haza Szlovéniából, de mégsem lehetett felhőtlen a kék-fehérek öröme, mert büntetőkkel megint alulmaradt a Volán. Acroni Jesenice – Alba Volán SC 3-2 bü. (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0)
2008.10.17. 23:38 |

Acroni Jesenice – Alba Volán SC 3-2 bü. (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0)

Az első játékrészben a Jesenice volt aktívabb, és a hetedik percben vezetést is szerzett Pare révén. A középső harmadban Kovács Csaba egy emberelőnyt gólra váltva egyenlített, majd a záró periódus 10. percében Palkovics krisztián góljával fordított az Alba Volán. Az 54. percben aztán ismét villant Pare, egy emberfórt kihasználva egalizált. A hosszabbításban nem esett gól, így jöttek a büntetők, mely párharcot David Rodman találatával hozott a hazai csapat. A Jesenice megint büntetőkkel nyert a Volán ellen.