Gólínségben szenved az FC Fehérvár

Nem kezdett rosszul, vagy megilletődötten az FC Fehérvár a Debreceni VSC-TEVA otthonában a Soproni Liga harmadik fordulójában. Mezőnyben teljesen egyenrangú partnerként, sőt a mérkőzés nagy részében jobban futballozott a fehérvári együttes, mégsem sikerült ponttal, vagy pontokkal távozni a Cívisvárosból. DVSC-Teva – FC Fehérvár 1-0 (1-0)
2008.08.10. 22:40 |

Az első félidőben mindkét kapusnak akadt dolga, Poleksic Dvéri és Vujovic kísérleteit hatástalanította, míg Sebők Zsolt is bemutatott látványos védéseket, azonban a 33. percben tehetetlen volt. Egy kapu előtti kavarodás közepette Mohl Siftert rúgta arcon a labdával, a Vidi középpályása kidőlt a sorból, eközben a játékszer keresztbe pattant a tizenhatoson belül, ahol Oláh elszakadva Andicstól fordulatból rögtön tüzelt, a labda pedig kipókhálózta a jobb felső sarkot.
 Hiába próbálkozott az egyenlítéssel rendületlenül az FC Fehérvár - Disztl László cserékkel próbálta átütőbbé tenni a támadásokat – az akciók végén nem volt eléggé határozott a vendégcsapat, s nem sikerült bevenni a kaput. A Loki 1-0-ra nyert, harmadik győzelmét aratva a bajnokságban, míg a fehérváriak három találkozó alatt mindössze egyszer talált a hálóba, ami nem válik a csapat erényére…

DVSC-Teva – FC Fehérvár 1-0 (1-0)