-
Húsvéti forgatag
Az ünnepi hétvégén az Öreghegyi Közösségi Házba is megérkezik a húsvéti hangulat egy forgatag formájában: április 19-én, szombaton 15 óra és 19 óra között meseelőadás, húsvéti játszópark és kézműves foglalkozás várja a családokat.
2025.04.15. -
Szépkorúak tavaszköszöntője
Újabb parádés zenei élménnyel ajándékozza meg a székesfehérvári nyugdíjasokat Székesfehérvár Önkormányzata. Fásy Ádám és zenésztársai, valamint Roby Lakatos és Peter Srámek műsorát élvezhetik a vendégek április 23-án, szerdán 14 órától az Alba Regia Sportcsarnokban, a Szépkorúak tavaszköszöntőjén.
2025.04.15. -
Újabb előadás az MCC-ben
A Mesterséges intelligencia a tanteremben és a családban című programmal folytatódik a Mathias Corvinus Collegium Székesfehérvári Képzési Központjának ismeretterjesztő előadássorozata. Az április 17-én, csütörtökön 17 órakor kezdődő eseményre a belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
2025.04.15. -
Varázslatos famunkák
Köpf Jenő fából készült, míves munkáiból nyílik kiállítás április 16-án, szerdán a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. A páratlan szépségű, értékes alkotások tárlata április 30-ig látogatható.
2025.04.15.
Jótékonysági este a rock és a gyermekek segítése jegyében szombaton az Ikonban

Nem először vesz részt jótékonysági programok megvalósításában Hufnágel Gábor, akinek kezdeményezésére idén december 7-én egy jótékonysági esten szólítják meg ismét a segíteni akarókat.
Helyi baráti zenekarokkal közösen szervezik a programot, 19 órától az Ikon Clubban a Wasted Beers, a Saturday Overnight és a The Rebels lép színpadra. A Fejér Megyei Gyermekvédelmi Központnak, a velük kapcsolatban lévő gyermekeknek és családoknak gyűjtenek támogatást és adományokat, hogy szebbé tegyék karácsonyukat.
A résztvevők a megváltott 500 Ft-os támogatói jeggyel, vagy tartósélelmiszerek (rizs, tészta, cukor, liszt, stb.), tisztálkodószerek (szappan, tusfürdő, fogkrém, stb.), könyvek (ifjúsági és szépirodalom), labdák, párnák és paplanok, illetve terítők és plédek felajánlásával segíthetnek a nemes cél megvalósításában.
„Én még hiszek abban, hogy a karácsony nem az eszetlen, a rokonok egymást túllicitáló vásárlásairól kell, hogy szóljon, hanem arról a szellemiségről, amikor meg tudjuk fogni egymás kezét. Segíts te is egy zúzós riffekkel teli jótékonysági estén!” – fogalmaz Hufnágel Gábor.
Azok, akik személyesen nem tudnak részt venni az eseményen, az intézmény ellátottjait az alapítványi számlaszámra átutalt összeggel tudják támogatni.
Fejér Megyei Esély Gyermekvédelmi és Gyermeksegítő Alapítvány
Bankszámlaszám: 11736006-20367358-00000000
További részletek a jótékonysági rock estéről:
https://www.facebook.com/events/1178494919027106/