Kivégezte az FC Fehérvár a Baktalórántházát

A Labdarúgó Ligakupa 7. fordulójában lépett pályára 2008-ban utoljára hazai környezetben az FC Fehérvár. A Vidi a másodosztályú Baktalórántházát látta vendégül a hétvégén, és a fehérváriak meggyőző fölénnyel, ilyen arányban is megérdemelten nyert. Horvárh Gábor egy, Dvéri és Pavlisics 2-2, míg Kulcsár Tamás 3 gólt szerzett. FC Fehérvár – Baktalórántháza 8-0 (6-0)
2008.12.01. 08:06 |

Már a 7. percben megszerezték vezetést a hazaiak: az első szögletet követően Romero fejelt kapura, Horváth még belepiszkált, így a vendégek kapusának esélye sem maradt a hárításra. 1-0.
 A 18. és a 25. perc Pavlicicé volt: először Dvéri Zsolt, másodszor pedig Kulcsár Tamás passzát váltotta gólra.
 A 36. percben az egész mérkőzésen remekül játszó Dvéri Zsolt lőtte a találkozó legszebb gólját: 22-méterről, a kapu bal felső sarkát vette célba, és el is találta. Ekkor már 4-0 volt az állás.
 A 38. percben Dvéri berúgta második, a csapat ötödik gólját, míg hat perccel később Kulcsár állította be a félidei végeredményt (6-0)

A második játékrész ott kezdődött, ahol az első abbamaradt: Kulcsár volt ismét eredményes, Nagy Dániel passzából az 52. percben: 7-0.
 Pont fél órával később ismét Kulcsár Tamás talált a Baktalórántháza kapujába, és beállította a végeredményt: 8-0. Kulcsár Tamás ezzel mesterhármast ért el a rendkívül visszafogottan és gyengén futballozó Baktalórántháza ellen.
 A mérkőzést megérdemelten nyerte a hazai csapat és a nyolc gólos különbség is reális a mutatott játék alapján.