Magabiztos Fehérép-győzelem a Dunaferr ellen

A női kézilabda NB1 középmezőnyös rájátszásának második fordulójában megszerezte a play-off első győzelmét a Fehérép-Alcoa FKC. A fehérváriak az ifi, és junior-játékosokkal felálló Dunaferr NK-t látták vendégül, és nyertek magabiztosan, a játék képe alapján a vártnál mégis kisebb arányban. A Fehérép tizenötgólos győzelemmel tartotta vezető pozícióját az 5.-8. között. Fehérép-Alcoa FKC – Dunaferr NK 40-25 (17-10)
2009.04.25. 22:31 |

NBI, rájátszás (5-8. helyért), 2. forduló:

Fehérép Alcoa FKC – Dunaferr NK 40-25 (17-10)

Köfém Sportcsarnok, 500 néző
 Vezette: Bujdosó, Tomecskó

FKC: Djeric, Szikora, Trimmel (kapusok), Lévai 8, Nikolic 6, Azari 5, Trishchuk 5 (3), Vincze 5, Vijunaite 4, Kamper 3, Szegedi 3, Emberovics 1. Vezetőedző: Sótonyi László

Dunaferr: Pisák, Győri (kapusok), Vadász 7, Sári 5 (2), Slakta 5, Takács 4, Erdősi 3, Felső 1, Berta, Tamás. Vezetőedző: Rapatyi Tamás.

Hétméteresek: 3/4 (Vincze hagyta ki); 2/2
 Kiállítás: 8 perc, illetve 8 perc

Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-1, 10. perc: 4-3, 15. perc: 9-6, 20. perc: 12-7, 25. perc: 15-9; 35. perc: 20-11, 40. perc: 25-12, 45. perc: 29-14, 50. perc: 31-19, 55. perc: 36-22.