Négy góllal győzött a Fehérép-Alcoa a DVSC Aquaticum ellen

Négy góllal verte a Fehérép-Alcoa női kézilabdacsapata a DVSC-Aquaticum együttesét a női kézilabda NB I 16. fordulójában. A fehérvári lányok végig vezettek, a Loki csak egyetlen alkalommal tudott egyenlíteni a Köfém csarnokban. Sótonyi László együttese remek játékkal rukkolt elő, és magabiztosan nyerte a mérkőzést.
Fehérép-Alcoa - DVSC-Aquaticum 28-24 (14-11)
2009.02.01. 08:09 |

A forduló rangadójának annak ellenére a Fehérép-DVSC találkozó ígérkezett, hogy a Fehérép-Alcoa a szezonban jóval gyengébben szerepel a vártnál, hiszen csak a hetedik helyen szerénykednek a bajnoki tabellán, míg a vendégek a második pozícióból várhatták az összecsapást. A szünet után csupán egyetlen kérdéses pillanat volt, amikor egy kissé megingott a fehérvári lányok játéka. A második félidő elején ugyanis a debreceniek kiegyenlítettek, 18-18 állt az eredményjelzőn.

Sótonyi László együttese ezután ismét az első félidőben mutatott játékával rukkolt elő, és magabiztosan nyerte a mérkőzést. A mérkőzésen mindenképp ki kell emelni a kapusteljesítményeket, hiszen a hálóőrök mindkét oldalon remekül „muzsikáltak”