Sakk: csapataink csapatbajnoki mérlege a legutóbbi fordulóban: három vereség

Az NB II-es csapatbajnokságban a negyedik fordulót bonyolították le a hét végén. Szűkebb pátriánkat hűrom együttes képviselte. Nem volt jó nap ez senkinek, mert mindromcsapatunk alulmaradt ki kisebb, ki nagyobb különbséggel.
2021.12.21. 14:13 |

Nem találták meg a jó lépést...

A Breyer csoportban a Fehérvár SE a Biatorbágy második csapatát fogadta, és fordulatos mérkőzésen minimális különbségű vereséget szenvedett. Fehérvár SE – Biatorbágy II 5,5-6,5. Győzött: Szabó Lőrinc, Fehérvári István, Somos Máté. Döntetlent ért el: Albrecht Gábor, Fellegi Zoltán, Csire Bence, Papagorasz Takisz, Rabi-Nagy Dániel.

Az Asztalos csoportban a Rácalmás csapata Decsre, a táblázatot vezető csapat otthonába látogatott, és nagyarányú vereséget szenvedett. Decs1990 – Rácalmás-Királysakk 11-1. A csapat egyetlen pontját Radics Nóra szerezte.

A Gárdony csapata Nagyatádon vendégszerepelt, és az esélyesebb hazai csapat győzött. SE Nagyatád-Gárdony VSE: 7,5.4,5. Győzött: Csordás Péter, Köböl Kitti. Döntetlent értek el: Gulácsi Donát, Parrag Sándor, Kozák Tibor, Zámbó Árpád, Szalai László.

A Fehérvár SE a negyedik, a Gárdony VSE a hetedik, a Rácalmás-Királysakk a tizedik a