Szerbiában portyázott a Főnix Gold FC

Október 12.-én a Főnix Gold FC 1998 és 1999-es korosztályos csapatait az újvidéki Vojvodina (Novi Sad) utánpótlás együttesei látták vendégül. A nemzetközi tornán résztvevő alakulatok 2 x 25 perces mérkőzéseket vívtak egy 65 x 45 -méteres műfüves labdarúgópályán. A Főnix mindkét korosztályos együttese magabiztos győzelmet aratott.
2008.10.14. 16:56 |
 Október 12.-én a Főnix Gold FC 1998 és 1999-es korosztályos csapatait az újvidéki Vojvodina (Novi Sad) utánpótlás együttesei látták vendégül.

A nemzetközi tornán résztvevő alakulatok 2 x 25 perces mérkőzéseket vívtak egy 65 x 45 -méteres műfüves labdarúgópályán. Az első összecsapáson a FÕNIX 98-as korosztálya felvette ellenfele harcias stílusát,  és jó játékkal 8-4 arányban győzte le a keményen küzdő házigazdákat.  A ’99-esek is sikerrel jártak, a jóval nagyobb játéktudással rendelkező Főnix 9-1-re verte a Vojovodinát.
 Szoboszlai Zsolt szakmai vezető nagyon elégedett volt csapatainak teljesítményével.  A korábbi első osztályú labdarúgó elmondta, hogy büszke tanítványaira, akik  a szerb játékosok közismerten kemény és harcias stílusát  felülmúlva értek el ilyen szép eredményt.