Újabb idegenbeli Cornexi-győzelem a bajnokságban

A Cornexi-Alcoa-HSB Holding női kézilabdacsapata sorozatban harmadik idegenbeli győzelmét ünnepelhette a hét közepén a Váci NKSE otthonában. A fehérváriak a kötelező győzelem terhe mellett léptek pályára, hiszen a felsőházi rájátszásért folytatott harcban minden pontra szüksége van Szabó Edina együttesének. Az első félidőben még a Vácnál volt az előny, aztán fordulás után a Cornexi állva hagyta ellenfelét, és nem engedte ki kezéből a győzelmet. Váci NKSE – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 25:31 (14:13)

2006.02.09. 09:17 |

Váci NKSE – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 25:31 (14:13)

Vác, 700 néző
 Vezette: Dudás, Serfőző

Vác: Juhász, Gridnyeva, Nábelek (kapusok); Mátyás 11 (6), Veszeli 4, Klász 3, Hornyák 2, Belső 2, Trufán 1, Õri C. 1, Farkas 1, Sterbik, Turza, Zacsikova.
 Vezetőedző: Majoros Gusztáv

Cornexi: Sugár, Fekete (kapusok); Tápai Sz. 8 (2), Balogh 7(1), Szabó V. 5, Kenyeres 3, Siti B. 3, Kordyuk 2, Triscsuk 2, Vijunaite 1, Csernus, Pádár, Õri E , Vaszari.
 Vezetőedző: Szabó Edina

Hétméteresek: 6/6; 3/4
 Kiállítás: 8, illetve 10 perc.
 Az eredmény alakulása: 5. perc: 2:2, 10. perc: 4:5, 15. perc: 5:7, 20. perc: 9:8, 25. perc: 11:10; 35. perc: 16:17, 40. perc: 17:21, 45. perc: 18:25, 50. perc: 21:27, 55. perc: 23:27.