Elszenvedte idei első bajnoki vereségét az Alba Volán-FeVita

A keddi magabiztos győzelmet követően meglepődhettek az Alba Volán-FeVita játékosai, hiszen a szerdai újabb bajnoki összecsapáson három góllal maradtak alul a honi pontvadászatba 62 év kihagyás után ismét jégre korcsolyázó Csikszereda Sport Club ellenében. A csíkiek sokkal frissebben mozogtak a fehérvári Jégcsarnok jegén mint a vendéglátók, és ennek eredményeképpen nem is lehetett más a meccs a vége, mint egy vaskos meglepetés. A második harmadban még csupán 1-0-ra vezettek Sándor Szilárdék, majd a zárójátékrészben megszórták az enerváltan hokizó Volánt, mely aklakulat az utóbbi öt nap leforgása alatt negyedik tétmérkőzését vívta, közte egy Magyar Kupa-győzelemmel. Alba Volán-FeVita – Csíkszereda Sport Club 1-4 (0-1, 0-0, 1-3)

2006.09.27. 23:20 |

Alba Volán-FeVita – Csíkszereda Sport Club 1-4 (0-1, 0-0, 1-3)