Ma kezdődik a kosárlabda Magyar Kupa négyes döntője Székesfehérváron

Tízéves szünet után hazai környezetben nyerhet ismét kupaaranyat a székesfehérvári Albacomp. Az ARÉV Sportcsarnok pénteken és szombaton ad otthont a férfi kosárlabda MK négyes döntőjének. Az első meccset követő nyitóünnepségen (Albacomp – ZTE 17:30) a pénteken a fehérvári bazilikában koncertező Sebestyén Márta énekli majd a Himnuszt.
2010.04.16. 07:07 |
 Tízéves szünet után hazai környezetben nyerhet ismét kupaaranyat a székesfehérvári Albacomp. Az ARÉV Sportcsarnok pénteken és szombaton ad otthont a férfi kosárlabda MK négyes döntőjének.

A 2000-es diadal óta két finálét elbukó alakulatnak nem lesz könnyű dolga, mivel az elődöntőben a bajnoki alapszakaszt mindössze két vereséggel megnyerő ZTE lesz az ellenfele. A másik ágon a tavaly és tavalyelőtt is MK-döntős Szombathely a Sopronnal néz farkasszemet.

Az első meccset követő nyitóünnepségen a pénteken a fehérvári bazilikában koncertező Sebestyén Márta elénekli majd a Himnuszt. A kétnapos bérletek 3000-5000 forintos áron vásárolhatók meg.